Štenclova, Dašice
Dobrý den, hledáte pro své podnikání výjimečný prostor, který má svého ducha, ale je i po kompletní vkusné rekonstrukci? Chcete podnikat v budově, která je naprosto jedinečná? Požadujete dobrou dopravní dostupnost a dálnice D35 by splnila Vaše potřeby?
Dovolte mi, abych Vám nabídku blíže představil.
Jedná se o pronájem v industriálním objektu bývalého mlýna (pochází z roku 1911), který je po právě dokončené rekonstrukci a nachází se v malebném městě Dašice, které mají svůj sjezd z D35.
Objekt prošel nákladnou a náročnou rekonstrukcí, při které byly použity moderní technologie, jako je například podlahové vytápění a ohřev vody prostřednictvím tepelných čerpadel, vybudování výtahu, a to vše se zachováním původních prvků a vzhledu objektu.
Předmětem této nabídky je pronájem nebytového prostoru umístěného v 2.NP (bezbariérový přístup) s celkovou výměrou 141,8 m2, světlou výškou 2,6 m. Světlá výška v místě podélných nosných trámů je 2 m. Nebytový prostor má technickou přípravu na vybudování připojení rozvodů vody, odpadů a elektřiny pro potřeby záměru a činnosti nájemce. Jinak datové rozvody a okruhy zásuvek jsou vybudovány včetně možnosti užívání WC v 1.NP.
Výše nájmu činí 33.000 Kč + zálohy na energie, které budou nastaveny dle specifikace činnosti nájemce. Peněžitá jistota (vratná kauce) je ve výši 66.000 Kč. Provize RK je ve výši 33.000 Kč.
Volný ihned.
Děkuji za pozornost. Václav Růžička, realitní specialista.
Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Bratranců Veverkových 355, Pardubice
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Václav Růžička
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Dašicích?