Prodej chalupy, Loučná pod Klínovcem, 215 m2 (ID: 1901041)

Loučná pod Klínovcem

8 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 38 126 Kč /za měsíc

(Možnost odpočtu DPH.)

Doporučené firmy v Loučné pod Klínovcem

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k domu

Pokud rádi sportujete na horách a nechcete pořád dojíždět, mám pro vás tuto zajímavou nabídku.

Prostorná chalupa v Loučné - Háji u Klínovce poskytne komfortní zázemí i početné rodině. Přízemí je upraveno pro denní provoz – velká kuchyň propojená s jídelním koutem navazuje na obývací pokoj, vše s výhledem do zahrady a údolí směrem na Fichtelberg. V 1. patře jsou tři pokoje, využitelné jako ložnice (ze dvou je výhled přímo na Klínovec) , v dobře přístupném podkroví jsou další 2 místnosti, ideální jako pokoje pro děti.

V domě je dokončována rekonstrukce :
- z větší části odstraněno původní dřevěné obložení a nově vyštukováno
- původní topení elektrickými přímotopy nahrazeno novým teplovodním topením s přípravou na instalaci elektrokotle (alternativně může být nahrazeno tepelným čerpadlem). V přízemí lze k vytápění využít také krbová kamna
- byla nově vybudována koupelna a WC

Dům je kompletně podsklepený a napojený na sítě (elektřina, kanalizace).

Zahrada s dostatkem soukromí je situována v prostoru pod domem, na nejvíce slunném místě stojí osvětlený krytý bazén, vybavený filtrací a doplněný elektrickým ohřevem vody. Pod přízemními okny směrem na západ je zbudována terasa s grilem a venkovním posezením.

Na každé správné zahradě má být skleník - ten nechybí ani zde a stojí na pevných zděných základech. Pro uložení všeho potřebného nářadí a zahradních nezbytností je na zahradě zbudován zděný zahradní domek, obložený dřevem.

Parkování je zajištěno na nově budovaných parkovacích místech přímo u domu. Přístup zajištěn přes sousední pozemky a bude ošetřen věcným břemenem (bude zaručeno ve smluvní dokumentaci) .

Pokud vás tato nabídka zaujala, zavolejte a rád vám chalupu představím. Pomoc s financováním je samozřejmostí.

Parametry domu

Cena
8 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Možnost odpočtu DPH.
Aktualizováno
24. 5. 2024
Adresa
Loučná pod Klínovcem
ID
0032-NP08501
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Podlahová plocha
215 m2
Plocha nemovitosti
1194 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX 4 you

náměstí 1. Máje 95/25, Chomutov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 23 lidí

Prodejce

Ing. Radek Grée

Ing. Radek Grée

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Loučné pod Klínovcem?

Podobné nemovitosti