Anglická, Havířov-Šumbark, Havířov - Šumbark
30% SLEVA Z NÁJMU AŽ DO SILVESTRA;
podepište s námi smlouvu do 31.8. a do konce roku bydlete se slevou.
Nabízíme k pronájmu útulný a prostorný byt v klidné části Havířova – Šumbarku, který vás okouzlí svou praktičností i atmosférou. Byt disponuje velkou kuchyní, která přímo navazuje na obývací pokoj – ideální řešení pro ty, kteří rádi vaří a zároveň chtějí být v kontaktu s rodinou či přáteli. Kuchyň je dostatečně prostorná i pro jídelní stůl, a díky průchodu do obýváku prostor působí vzdušně a propojeně.
Součástí bytu je také neprůchozí pokoj, který poskytuje naprosté soukromí – ať už ho využijete jako ložnici, pracovnu nebo dětský pokoj, vždy v něm najdete klid a pohodlí. Koupelna vás překvapí svou velikostí – je dostatečně prostorná, abyste se v ní cítili opravdu komfortně.
Lokalita bytu je dalším velkým plusem. Havířov – Šumbark je ideálním místem pro ty, kteří hledají cenově dostupné a příjemné bydlení s výbornou dostupností do Ostravy. Do centra Ostravy se dostanete autem nebo vlakem za pouhých 15 minut. Vlakové nádraží je vzdáleno jen krátkou procházkou, nebo lze využít městskou hromadnou dopravu. Přímo u nově zrekonstruovaného nádraží najdete supermarket Lidl, takže po cestě z práce nebo školy můžete pohodlně nakoupit. V blízkosti se nachází také tenisové kurty a krytý bazén, což jistě ocení všichni milovníci aktivního odpočinku.
Pokud hledáte klidné, světlé a prakticky řešené bydlení s výbornou dostupností, tento byt je přesně pro vás. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku – rádi vám byt ukážeme osobně.
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 8 lidí
Marie Kostomlatská
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Havířově?