Na Valtické, Břeclav
Hledáte dostatečně velký byt pro Vás a vaši rodinu? Máte rádi prostorné a světlé pokoje, možnost si vypít kafíčko na balkóně s výhledem do zeleného klidného vnitrobloku?
Tak právě pro Vás máme nabídku prosvětleného bytu o dispozici 3+1 s užitnou podlahovou plochou 82 m², který se nachází ve zvýšeném 1 patře (z celkových 6) panelového domu v Břeclavi – ulice Na Valtické.
Dispozice bytu: vstupní chodba, kuchyně s místem na jídelní stůl, obývací pokoj průchozí do ložnice, dětský pokoj, pracovní kout, koupelna s vanou a samostatné WC.
Byt je v udržovaném stavu s novými plastovými okny což přispívá k lepší tepelné i zvukové izolaci. Prostorné a prosvětlené pokoje jsou ideální pro rodinné bydlení – ložnice jsou orientované na severovýchod, obývací pokoj s kuchyní pak na jihozápad s výhledem do zeleného vnitrobloku.
Součástí bytu je také pracovní kout, který lze využít např. jako domácí kancelář. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii, která je dostatečně velká pro vytvoření útulného posezení, kde si můžete vypít svůj šálek kávy.
Vytápění i ohřev vody je řešený dálkově, na podlahách je položeno PVC.
K bytu náleží sklepní kóje o velikosti cca 3 m.
Na bytovém domě byla opravena střecha, vyměněny rozvody, provedena výměna sklepních okýnek a vstupních dveří a v neposlední řadě také výměna oken bytových.
V blízkosti domu se nachází dětské hřiště. A i přírodu máte doslova na dosah – les pár minut od domu vybízí k procházkám a relaxaci.
V okolí je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, obchod Penny Market, MHD v pěší dostupnosti.
Parkovací je možné přímo před bytovým domem.
Tento byt je ideální volbou pro rodinu hledající dostatek prostoru, klidné prostředí a možnost vytvořit si domov podle vlastních představ.
Financování zajištěno.
V případě více zájemců, bude kupující vybrán dle preferencí prodávajícího.
Doporučujeme osobní prohlídku!
Vaše makléřka Marie
Vídeňská 1014/18b, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 29 lidí
Ing. Marie Padrtová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Břeclavi?