Jiráskovo náměstí, Východní Předměstí
(+ 500/700,- záloha na vodu a služby, přepis elektřiny a plynu)
Nabízíme k pronájmu pěkný a prostorný byt o velikosti 1+KK s balkonem, který se nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem v Plzni na Jiráskovo náměstí. Kromě zmíněného balkonu je velkou výhodou tohoto bytu parkovací stání na oploceném pozemku u domu, které je v ceně pronájmu.
Byt je tvořen velkým pokojem se vstupem na menší balkon, kuchyňským koutem, kde je kuchyňská linka s troubou varnou deskou, digestoří a také lednice, dále je zde předsíň, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Kromě kuchyňské linky, lednice a pohovky je byt pronajímán nezařízený.
Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn vlastním plynovým kotlem, zavedena kabelová TV i internet. Byt bude k nastěhování od října. Uvedená cena neobsahuje zálohu na vodné a stočné 500,-Kč, resp. 700,-Kč při 2 osobách, elektřina a plyn se převádí na nájemce (do 2.000,-Kč) . Kauce je požadována ve výši 25.000,-Kč a provize RK činí 1 měsíční nájem + DPH.
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 6 lidí
Petra Kadlecová Rodrigues
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Plzni?