Havlíčkovo náměstí, Ostrava-Poruba, Ostrava - Poruba
Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt 2+1, který se nachází v přízemí cihlového domu v oblíbené části Ostravy–Poruby. Díky bezbariérovému přístupu je ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí, ale i pro každého, kdo si cení snadného vstupu bez schodů.
Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj, moderní kuchyň s vestavěnými spotřebiči (včetně myčky) a dostatkem místa pro jídelní stůl, samostatná ložnice, praktická komora a koupelna s vanou. Dispozice s dvěma neprůchozími pokoji poskytuje dostatek soukromí, ať už bydlíte sami, s partnerem nebo spolubydlícím.
Byt leží v klidném vnitrobloku, přesto jen 2 minuty chůze od tramvajové zastávky Poruba, VŠB–TUO. V dosahu 5–9 minut pěšky jsou i další zastávky (Vozovna, Hlavní třída, Alšovo náměstí). Na Havlíčkově náměstí najdete příjemný park pro procházky, relax nebo venčení psů.
Veškerá občanská vybavenost na dosah – školky, školy, univerzita, zdravotnická zařízení, supermarkety, kavárny a restaurace (např. Café Vivet, Pivnice Panorámka) i další služby, které dělají z této lokality jedno z nejlepších míst k bydlení v Ostravě.
Neváhejte a domluvte si prohlídku – rádi vám byt osobně ukážeme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Takovéto bydlení v Porubě se na trhu dlouho neohřeje!
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Martin Krentuš
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě?