Jana Švermy, Lenešice
V obci Lenešice, jen pár minut od Loun, čeká na své nové majitele opravdu krásný patrový dům, který je připravený na okamžité bydlení. Před několika lety prošel rekonstrukcí zateplená fasáda, nová střecha se zateplením foukanou izolací a celkově pečlivě udržovaný stav dělají z této nemovitosti bezstarostnou volbu pro rodinu, která chce bydlet hned a bez nutnosti dalších velkých investic.
Uvnitř najdete dostatek prostoru pro pohodlný život, venku pak zahradu s krytým posezením, kde si vychutnáte letní večery i nedělní odpoledne. A pokud by někdo chtěl dům využít jinak, nabízí se i možnost rozdělení na dvě samostatné bytové jednotky díky chytře umístěnému schodišti v chodbě je to snadno proveditelné.
Lenešice mají skvělou polohu do Loun dojedete autem za necelých 10 minut a do Prahy přibližně za 50 minut. Ideální kombinace klidného bydlení a rychlé dostupnosti města.
Tento dům je připraven stát se Vaším novým domovem. Ať už si ho ponecháte jako prostorné rodinné bydlení, nebo z něj vytvoříte dvě samostatné jednotky, jeho potenciál Vás určitě nadchne.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte, realitní makléř Milan Kaňkovský.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Milan Kaňkovský
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Lenešicích?