Popská, Opava (nečleněná část města)
Nabízím Vám k pronájmu prostorný a slunný byt 2+1 s terasou, který se nachází v exkluzivní Rezidenci Elizabeth v samém centru města Opava. Jedná se o komfortní bydlení v klidném a atraktivním prostředí s výbornou dostupností všech služeb a městské infrastruktury.
Byt o dispozici 2+1 se nachází ve 2. patře domu bez výtahu. Po vstupu do bytu vás přivítá chodba vedoucí do kuchyně a obývacího pokoje. Dominantou tohoto bytu je terasa o velikosti 10 m2 orientovaná do vnitrobloku, která poskytuje maximální soukromí a ideální prostor pro relaxaci či posezení.
Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem a nabízí dostatek místa pro umístění pračky se sušičkou. Na podlahách jsou koberce, díky kterým byt působí útulně a teple. Vytápění je zajištěno vlastní kotelnou, což umožňuje pohodlné a flexibilní nastavení teploty dle vašich preferencí.
Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, který hledá příjemné bydlení v klidné části centra města s výbornou občanskou vybaveností v dosahu.
Nájem: 11.500 Kč
Služby: 3.500 Kč
Kauce: 30.000 Kč
Provize: 11.500 Kč + DPH
V případě zájmu o prohlídku nebo jakékoliv dotazy mě neváhejte kontaktovat. Rád vám poskytnu další informace a domluvím osobní prohlídku.
Hvězdova 1716/2b, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
David Kirschner
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Opavě?