Pronájem bytu 2+kk, Slavkov u Brna, Zelnice II, 48 m2

Zelnice II, Slavkov u Brna

17 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Vratná jistota, 5.200 náklady na bydlení, provize RK)

Doporučené firmy v Slavkově u Brna

Informace k bytu

Nabízíme k pronájmu byt 2 + kk, situovaný v klidné a rodinné lokalitě ulice Zelnice II ve Slavkově u Brna, který je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Tento cihlový byt v osobním vlastnictví o celkové ploše 54 m² (užitná plocha 48 m²) se nachází v prvním nadzemním podlaží pětipodlažního domu, který je ve velmi dobrém stavu a vybaven výtahem. Byt disponuje balkonem o velikosti 4,4 m², ideálním pro relaxaci a sklepem s plochou 2 m², což poskytuje dostatek úložného prostoru. Vnitřní uspořádání bytu nabízí moderní dispozici a je vhodné pro jednotlivce i páry. Byt je možné po dohodě s budoucími nájemci dále dovybavit dle jejich potřeb.
Slavkov u Brna nabízí klidné a příjemné prostředí s dobrou dostupností do Brna — ideální pro ty, kdo hledají kombinaci pohodlí, dostupnosti a přívětivé atmosféry.

Parametry bytu

Cena
17 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
Vratná jistota, 5.200 náklady na bydlení, provize RK
Aktualizováno
3. 12. 2025
Adresa
Zelnice II, Slavkov u Brna
ID
25599
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
1. z 5
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
48 m2
Podlahová plocha
54 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Balkon
Sklep
Výtah

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 26 lidí

Prodejce

Lenka Brzobohatá

Lenka Brzobohatá

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Slavkově u Brna?

Podobné nemovitosti