Chomutovská, Kadaň
Hledáte světlý, čistý a prostorný byt s hezkým výhledem v Kadani? Oceníte novou rekonstrukci a vlastní lodžii, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo večerní klid?
Krásný, světlý a nově zrekonstruovaný byt se nachází v 7. patře zatepleného domu s výtahem. Byt působí velmi vzdušně a příjemně. Součástí je nová kuchyňská linka včetně lednice a pračky. Z obývacího pokoje je přímý vstup na lodžii o velikosti 5 m2, která nabízí hezký výhled do okolí. K bytu náleží také praktický uzamykatelný sklep o velikosti 2 m2 v 1. NP domu, ideální pro uložení kočárku, kola, lyží nebo sezónních věcí.
Koupelna je nová, zděná, s vanou, WC je samostatné. V celém bytě jsou položeny nové světlé vinylové podlahy, které podtrhují moderní a čistý vzhled interiéru.
Bytový dům se nachází ve velmi praktické lokalitě – základní škola je přibližně 100 m od domu, zastávka autobusu cca 200 m. V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost, množství obchodů (Kaufland, Lidl, Penny, Albert), dětská hřiště i sportoviště.
Byt je vhodný k dlouhodobému pronájmu. Menší pejsek je vítán.
K dispozici od 1. 3. 2026.
Prohlídky a rezervace jsou možné ihned.
bratří Dohalských 144/8, Praha 9
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Jaroslav Šesták
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Kadani?