Olešná
Hledáte moderní, úsporné a klidné bydlení, které nabídne pohodlí bytu, ale pocit rodinného domu?
V Olešné u Rakovníka nabízíme k prodeji novou bytovou jednotku o dispozici 3+kk, která je součástí přízemního rodinného domu se dvěma samostatnými bytovými jednotkami. Jedná se o moderní bungalov, kde má každá jednotka vlastní zahrádku, terasu, samostatný vstup a dvě parkovací místa na pozemku. Výměra pozemku k užívání pro danou jednotku je 566 m² (z toho zahrada 479 m²).
Formálně jde o bytovou jednotku. Pocitově ale získáte bydlení v rodinném domě se zahradou, soukromím a vlastním venkovním prostorem, který využijete pro ranní kávu, letní posezení, grilování i bezpečné zázemí pro děti nebo domácího mazlíčka.
Dům je novostavba s plánovanou kolaudací v červnu 2026 a je navržený s důrazem na komfort, moderní technologie a nízké provozní náklady. Vytápění zajišťuje prémiové tepelné čerpadlo Daikin s teplovodním podlahovým vytápěním. Stejné tepelné čerpadlo slouží také k ohřevu vody.
O zdravé vnitřní prostředí se stará centrální řízené větrání s rekuperací tepla značky Zehnder. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačními trojskly, předokenní žaluzie s chytrým ovládáním Somfy, zateplená fasáda a kvalitní cihlové zdivo Porotherm.
Interiér nabídne praktickou dispozici 3+kk o celkové užitné ploše 67,80 m². Najdete zde prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva samostatné pokoje, koupelnu, samostatné WC, technickou místnost a prostorné zádveří. Připravená bude příprava na kuchyňskou linku, podlahy budou řešeny kombinací vinylu a velkoformátové dlažby. Velkým bonusem je také půdní úložný prostor o velikosti přibližně 20 m², který se skvěle hodí pro uložení sezonních věcí, sportovního vybavení nebo všeho, co běžně v bytě překáží.
K jednotce náleží terasa cca 16 m² s přípravou ve štěrku, zahrádka, venkovní ventil na vodu u terasy a retenční nádrž na dešťovou vodu o objemu 6 m and sup3;. Ta poslouží například pro zalévání zahrady. Na pozemku jsou také dvě parkovací místa a u parkování je příprava na wallbox pro nabíjení elektromobilu.
Dům je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci. K dispozici je také optický internet.
Hlavní přednosti nemovitosti:
- novostavba bytové jednotky 3+kk v přízemním rodinném domě
- pocit bydlení v rodinném domě, ale za cenu bytu
- vlastní zahrádka a terasa
- dvě parkovací místa na pozemku
- prémiové tepelné čerpadlo Daikin
- teplovodní podlahové vytápění
- centrální rekuperace Zehnder
- plastová okna s izolačními trojskly
- předokenní žaluzie s chytrým ovládáním Somfy
- vinylové podlahy a velkoformátová dlažba
- půdní úložný prostor cca 20 m²
- retenční nádrž na dešťovou vodu 6 m and sup3;
- venkovní ventil na vodu u terasy
- příprava pro nabíjení elektromobilu
- optický internet
Lokalita:
Olešná u Rakovníka je příjemná a klidná obec, která nabízí ideální kombinaci venkovského charakteru, přírody a rychlé dostupnosti do města. Rakovník je vzdálený jen několik minut autem, takže máte kompletní občanskou vybavenost doslova na dosah.
Přímo v Olešné najdete mateřskou školu, základní školu, obchod s potravinami, obecní úřad i obnovený lokální pivovar v zámeckém areálu. Obec tak nepůsobí jako odlehlé místo, ale jako živé a praktické zázemí pro každodenní život.
Do Rakovníka dojedete autem přibližně za 3 minuty, na kole po lesní cyklostezce asi za 10 minut. Na okraj Prahy se po dálnici D6 dostanete zhruba za 30 minut.
Velkým benefitem je i okolní příroda. Rakovnicko a blízké Křivoklátské lesy lákají k procházkám, cyklovýletům i víkendovým výletům. Na dosah máte Berounku, hrad Křivoklát, Krakovec, historické centrum Rakovníka i krásnou krajinu plnou lesů, luk a klidných tras.
Pokud hledáte moderní bydlení, které nabídne úsporný provoz, vlastní venkovní prostor, soukromí a pocit rodinného domu, tahle nabídka v Olešné dává velký smysl.
Přijďte se podívat. Možná právě tady začíná váš nový příběh. K této nemovitosti máte připravené podrobné informace na: https://www.soukupovi-reality.cz/detail-nemovitosti/novostavba-bytu-3-kk-v-rodinnem-dome-olesna-u-rakovnika-copy
Šafaříkova 201/17, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Ondřej Soukup
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Olešné (okr. Rakovník)?