Pronájem skladu, Stěžery, 350 m2

Stěžery

12 250 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(provizi hradí nájemce)

Doporučené firmy v Stěžerech

Informace k nemovitosti

K pronájmu nabízíme komerční prostory na parkování či skladování v oploceném areálu ve Stěžerách, jen pár minut od Hradce Králové.

Vyhrazené zastřešené místo má plochu cca 350 m², lze využít jako plochu nejen pro parkování, ale i pro manipulaci a skladování pod přístřeškem.

Pronájem skladu 12 250 Kč/měs. Provize RK za rezervaci 1 nájem + 21%DPH. Volný ihned.

Areál a přístup:
Zcela oploceno, vjezdová brána ovládaná telefonem.
Přístup 24/7, osobní i nákladní doprava bez omezení.
Výborné napojení na hlavní tahy a dálnice, klidná okrajová část obce.

Pro více info a objednání prohlídku nás neváhejte kontaktovat! [ID 86619]

Parametry nemovitosti

Cena
12 250 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
provizi hradí nájemce
Aktualizováno
17. 6. 2026
Adresa
Stěžery
ID
86619
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Patro
1.
Typ objektu
Přízemní
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
350 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.

Jiráskovo náměstí 2684/2, Plzeň

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Stěžerech?

Podobné nemovitosti