Jakobiho, Praha, Petrovice
Pronájem hezkého bytu 2+kk o ploše 43 m2 v žádané lokalitě Praha 10 Petrovice, ulice Jakobiho. Bezproblémové parkování před bytovým domem. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti, zeleň před bytovým domem. Metro C a bus v blízkosti.
Pronájem na dobu určitou od 1.7.2026 do 31.7.2027.
Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí: zateplení a fasáda 12/2022, plastová okna, nový vchod bytového domu 6/2024, revitalizace dvou výtahů.
Vstupní část bytu tvoří prostorná chodba s vestavěnými skříněmi na míru, hodně úložných prostor. Z chodby vejdeme do praktické koupelny se sprchovým koutem, toaletou a pračkou.
Dominantu bytu tvoří světlý obývací pokoj, ze kterého jsou krásné výhledy na okolí a zeleň. V obývacím pokoji sedací souprava a jídelní stůl. V zadní části obývacího pokoje útulná kuchyň se spotřebiči: myčka, sporák se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem a mikrovlnka.
Dále pokračujeme do pěkné ložnice kde je pracovní stůl. Vedle postele umístěn policový regál, který poskytuje prostor pro dekorace a osobní věci. Ložnice a obývací pokoj situovány do vnitrobloku, klid a hezké výhledy.
V pokojích a chodbě kvalitní laminátová podlaha, dlažba v kuchyni a koupelně.
Bezproblémové parkování před domem. V okolí veškerá občanská vybavenost: škola, školka, obchody, restaurace, kavárny a sportovní vyžití. Park Hostivař a Botič-Milíčov v docházkové vzdálenosti.
Výborná dopravní dostupnost autem, rychlé napojení na okruh. Metro C a bus v blízkosti.
Doporučujeme pronájem tohoto pěkného bytu. Pronájem na dobu určitou od 1.7.2026 do 31.7.2027.
Pro prohlídku bytu kontaktujte makléřku.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Kateřina Černá
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 10?