Šámalova, Brno, Zábrdovice
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu slunný a moderně zařízený byt 2+kk v blízkosti centra Brna na ulici Šámalova. Byt se nachází v cihlovém domě a jeho celková plocha činí 65 m².
Byt je kompletně vybavený moderním nábytkem a zařízením, viz fotogalerie. Dispozičně je velmi dobře řešený a nabízí komfortní bydlení s novou kuchyňskou linkou vyrobenou na míru. Kuchyň je vybavena všemi potřebnými spotřebiči – lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří.
Velkou výhodou bytu je vlastní plynový kotel zajišťující vytápění i ohřev teplé vody, což přispívá k nízkým nákladům na bydlení.
V ceně nájmu je zahrnuto vyhrazené venkovní parkovací stání přímo u domu.
Byt je volný ihned.
V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost do centra města i dalších částí Brna.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte uvedeného realitního makléře.
Jana Babáka 2733/11, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Monika Horáková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně?