Pronájem bytu 2+kk, Brno - Židenice, Letní, 56 m2

Letní, Brno, Židenice

25 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Brně

Informace k bytu

NABÍDKA PRONÁJMU LUXUSNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S KLIMATIZACÍ A BALKÓNEM V BLÍZKOSTI CENTRA BRNA

Nabízíme Vám k pronájmu tento nádherný byt o dispozici 2+kk, který se nachází v sedmém patře cihlového bytového domu s výtahem z roku 2021 na ulici Letní v Brně, městské části Židenice. Součástí pronájmu bytu je i prostorný sklep.
Byt je částečně vybaven, vybavení je specifikováno níže.

Celková plocha bytu činí cca 55,9 m², z toho sklep má cca 4,6 m², balkón má cca 4,5 m².

Dispozice:
Za vchodovými bezpečnostními dveřmi se ocitneme v prostorné chodbě o výměře cca 7,3 m², ve které se nachází botník a vestavná skříň. Z chodby vejdeme do hlavní obytné části, a to obývacího pokoje s kuchyní o výměře cca 18,5 m². Tato místnost je plně vybavena sedačkou, taburetem na sezení, barovým pultem s úložným prostorem, dvěma židlemi, skříněmi a nádhernou kuchyňskou linkou na míru. Kuchyně je vybavena vestavnou troubou, sklokeramickou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a myčkou.
WC o výměře cca 1,4 m² je samostatné.
V koupelně je velká vana, umyvadlová skříňka se zrcadlem, kotel a pračka. Koupelna má výměru cca 3,8 m².
Ložnice je světlá, její plocha činí cca 15,8 m². V této místnosti je velká vestavná skříň na míru s francouzskými okny a výstupem na balkon, který disponuje nádherným výhledem. Jeho plocha činí cca 4,5 m². Ložnice je vybavena klimatizací, která bez problémů vychladí celý byt.
Součástí pronájmu je i sklep o celkové ploše cca 4,6 m², který se nachází v suterénu domu.

V bytě je podlahové vytápění a je vybaven boilerem, který zajišťuje ohřev teplé vody. V každé místnosti je možnost regulace teploty, nesmíme opomenout i designové vypínače po celém bytě, které přidávají bytu na pocitu luxusu. V oknech jsou venkovní elektrické žaluzie.
Dům je monitorován kamerovým systémem.

Měsíční poplatky:
Nájemné činí 25.000, - Kč měsíčně.
Služby činí 3.160, - Kč měsíčně pro maximálně dvě osoby. Každá další osoba bude zpoplatněna částkou ve výši 500,- Kč měsíčně.
Poplatek za služby obsahuje zálohu na elektřinu v bytě ve výši 2.500, - Kč, zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 110,- Kč, zálohu a úklid společných prostor ve výši 200,- Kč, zálohu na vodné, stočné v výši 270,- Kč a zálohu na výtah ve výši 80,- Kč.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 30.000, -Kč, v případě chování zvířete činí kauce 40.000, - Kč.

Nabízená bytová jednotka je vhodná pro jednotlivce, ale i pár, kteří chtějí bydlet v bezprostřední blízkosti centra Brna s perfektní dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Tramvajová zastávka se nachází cca 50 metrů od domu.

Byt je volný ihned, klíče máme v RK.
Majitel má právo výběru nájemce.

Více informací naleznete na WWW. CRG. AS K této nemovitosti máte připravené podrobné informace na: https://www.credoreal.cz/nemovitosti/nabidka-pronajmu-bytu-2kk-v-blizkosti-centa-brna/

Parametry bytu

Cena
25 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
28. 7. 2026
Adresa
Letní, Brno, Židenice
ID
360
Užitná plocha
56 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Michaela Šopíková

Michaela Šopíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Brně?

Podobné nemovitosti