Prodej pozemku pro bydlení, Návsí, 5998 m2

Návsí

250 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 1 Kč /za měsíc

(včetně provize, včetně právního servisu)

Doporučené firmy v Návsí

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Velička DiS, SMS finance a.s.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 5.998m2 v klidné části obce Návsí. Nemovitost se skládá z několika parcel – les, trvalé prosty, zahrada, orná půda. Přes část pozemků je vedení elektrické energie, nutné dodržovat ochranné pásma. Vodovodní řád na hranici pozemku. Pozemek je slunný, část pozemku ve svahu, zbylá část pozemku rovinatá. Občanská vybavenost v dosahu chůze, jízdy. Pozemek nelze dělit.

Parametry pozemku

Cena
250 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
20. 9. 2021
Adresa
Návsí
ID
02445
Druh objektu
Samostatný
Plocha nemovitosti
5998 m2
Doprava
Silnice

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

AMBRA REAL group s.r.o.

Ostravská 746/17, Karviná

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 82 lidí

Prodejce

Petr Krafčík

Petr Krafčík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Návsí?