Prodej bytu 4+kk, Teplice, Novoveská, 117 m2

Novoveská, Teplice

8 143 200 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 38 808 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Teplicích

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k bytu

Velkorysý prostor nabízí byt č. 109 v již zkouladované budově C . Největší byt v celém komplexu se nachází v 1.NP a má dispozici 4+kk o velikosti 108 m2 + 9m2 balkon. Byt je díky bezbariérovému přístupu vhodný jak pro rodinu s dětmi tak pro hůře mobilní uživatele . Byt poskytne maximální pohodlí ve třech samostatných neprůchozích ložnicích. Šatnu o velikosti 7m2 a dvě samostatné koupelny přístupné ze vstupní chodby. Jedna z koupelen má k využití vanu i sprchový kout a druhá sprchový kout pro poskytnutí maximálního komfortu všech.

Lokalita se nachází na ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu se snadnou a výbornou dostupností do centra města. Je známá jako oáza klidu a vyhledávané místo oddechu.


Rezidenční projekt nabídne dostatečný počet parkovacích stání a to jak vnitřních, tak venkovních. K bytu je také možné přikoupit sklepní koji. Celý areál bude oplocen a nabídne tak rezidentům bezpečí.

Parametry bytu

Cena
8 143 200 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
16. 4. 2024
Adresa
Novoveská, Teplice
ID
N03579
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
117 m2
Patro
1. z 6
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
117 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Výtah

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 48 lidí

Prodejce

Roman Wurzel

Roman Wurzel

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+kk v Teplicích?

Podobné nemovitosti