Pronájem výrobních prostor, Přepeře, 2600 m2

Přepeře

220 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Doporučené firmy v Přepeřích

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k nemovitosti

Skladovací a výrobní prostory ve víceúčelovém areálu s velmi strategickou polohou. Nemovitost leží na dalniční ose Liberec - Turnov - Mladá Boleslav.

Objekt může být využit jako samostatná část podniku (výroba, sklady), nebo celé sídlo. Vlastník objektu je otevřený investicím do přizpůsobení prostor pro dlouhodobého nájemce.

Předmět nájmu se nachází v přízemí budovy, které je přístupné z prostorného dvora. Ten slouží jako manipulační plocha i pro větší techniku. Výška stropů 6 m, podlahy betonové. V současné chvíli není zajištěno vytápění - lze řešit el. proudem, nebo vybudováním plynové přípojky. V uzavřeném areálu možné parkování většího počtu automobilů.

Po dohodě lze pronajmout i další křídlo objektu, vhodné pro kancelářšké prostory.

Parametry nemovitosti

Cena
220 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
6. 5. 2024
Adresa
Přepeře
ID
430
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
2600 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Adam Zeman

Adam Zeman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu výrobních prostor v Přepeřích (okr. Semily)?

Podobné nemovitosti