Prodej rodinného domu, Moravský Beroun, Zahradní, 350 m2

Zahradní, Moravský Beroun

990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 4 718 Kč /za měsíc
Doporučené firmy v Moravském Berouně

Informace k domu

Prodej domu v Moravském Berouně na ulici Zahradní: Váš nový domov čeká na vás
Představte si, že se každé ráno probouzíte v domě, který jste si sami navrhli, v klidné ulici Zahradní v malebném Moravském Berouně. Vaše nové bydlení je jen pár minut pěšky od centra města, kde máte na dosah ruky všechny potřebné služby a obchody. A přitom, když se podíváte z okna, uvidíte nádherný výhled, který vás naplní klidem a radostí.

Tento dům, který vám nabízíme, je určen ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Možná si říkáte, že to je nevýhoda, ale my to vidíme jinak. Je to příležitost! Příležitost vytvořit si domov přesně podle vašich představ a potřeb. Můžete si vybrat každý detail, každou barvu, každý materiál. Váš nový domov bude odrazem vaší osobnosti a vkusu.


Na pozemku se nachází také stodola, kterou můžete přeměnit na garáž nebo dílnu. Možností je nespočet a záleží jen na vás, jak je využijete. Představte si, jak trávíte letní večery na zahradě, grilujete s přáteli a rodinou, zatímco děti si hrají v bezpečném a prostorném prostředí.

Moravský Beroun je město, které nabízí nejen krásnou přírodu a klid, ale také bohatou historii a kulturu. Můžete se těšit na procházky po historických památkách, návštěvy místních kaváren a restaurací, nebo třeba na kulturní akce, které se zde pravidelně konají.


Neváhejte a přijďte se podívat na tento jedinečný dům na ulici Zahradní. Možná právě zde najdete místo, kde budete chtít začít novou kapitolu svého života.

Více informací najdete na mém webu zach-petr.
Napište mi a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Kontakt:
Telefon: 724 191 620
Email: info@zach-petr.cz

Parametry domu

Cena
990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 6. 2024
Adresa
Zahradní, Moravský Beroun
ID
12431
Stavba
Smíšená
Stav objektu
K demolici
Plocha užitná
350 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
199 m2
Plocha nemovitosti
509 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Septik, Jímka
Doprava
Silnice
Garáž
Sklep
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@bydlisnami.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Petr Zach

Petr Zach

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Moravském Berouně?

Podobné nemovitosti