Co by nemělo chybět v domácí herně?

Ať už máte děti, či ne, domácí herna je ideální pro všechny napříč generacemi. Můžete do ní umístit šipky, stolní fotbálek, hokej a tenis, stůl na poker, a dokonce i kulečník. Klíčem ke spokojenosti je uspořádání herních zařízení v místnosti stejně jako dekorace a výzdoba.

Při zařizování se vyřídíte

Domácí hernu využijete během letních i zimních prázdnin, když k vám přijde návštěva i kdykoliv během roku. Nemusíte tak chodit do hospod a zábavních center. Chvíle napětí a legraci si užijete přímo u sebe doma. Každý pokoj by měl mít svá pravidla. Obývák je určen pro rodinnou relaxaci, dětský pokoj ke spaní a učení. Vše musí mít svůj řád. Pokud vás navštíví parta přátel, usadíte ji ke stolu a můžete hrát poker, kostky a deskové hry. Terč na šipky se do obývacího pokoje nebo jídelny zrovna nehodí, proto je dobré zařídit si hernu. Nemusíte tak návštěvu zvát přímo do svého soukromí, kde relaxujete třeba v teplácích u televize. Vždyť také v herně lze mít televizor s obrovskou obrazovkou na sledování sportovních zápasů!

Buďte kreativní

Do malého panelákového bytu umístíte jen horko těžko kulečník a stůl na fotbálek. V tomto případě jsou ideální šipky s elektronickým displejem. Vždy pamatujte na dostatečnou vzdálenost od terče, cca 2, 4 metru. Pakliže máte k dispozici velký prostor, do každého rohu místnosti umístěte jiné herní zařízení. Chvíle nudy zkrátí stolní tenis a hokej. Pro opravdové fajnšmekry je jako stvořený kulečník, u kterého by neměl chybět bar s barovými židličkami. Bar opatřete starším nádobím, při hře i během ní se může ledacos rozbít. Domácí hernu si vyzdobte nevšedním stylem, ať to vypadá jako v pravém nočním podniku. Jestliže je herna určena i pro dětičky, části oddělte a buďte při dekorování střídmější. K dokonalosti vám schází jen praktické osvětlení a elektronika, čas od času je možné v herně uspořádat malou party. Herní zařízení dnes pořídíte za příznivé ceny, a navíc si budete jistí, že se vaše děti neflákají jen na mobilu.

 

Komentáře

Komentáře