Neplaťte zbytečně za odhad ceny nemovitosti – získejte ho zdarma!

Ať už nemovitost kupujete nebo prodáváte, odhad nemovitosti se vám bude hodit vždycky. Uděláte si konkrétní představu o hodnotě domu a bytu, čímž získáte skvělou vyjednávací pozici ohledně ceny. Kromě toho je třeba při žádosti o hypotéku a při výpočtu daně z nabytí nemovitosti.

Odhad ceny nemovitosti vyřídíte v pohodlí domova

Nemusíte se obávat, že odhad nemovitosti bude časově náročný. Není při něm třeba vaší fyzické přítomnosti, neboť vše zařídíte online pomocí jednoduchého formuláře. V něm stačí vyplnit typ nemovitosti, její dispozici, adresu, druh vlastnictví, stáří, plochu, příslušenství atd. Společnost zabývající se odhady nemovitostí má přístup do databází realitních kanceláří, které uskutečnily již desítky tisíc prodejů či koupí bytů, domů, pozemků, rekreačních a komerčních objektů. Na tomto základě je vytvořena cenová mapa, která srovnává ceny jednotlivých nemovitostí dle lokality a hodnoty z katastru nemovitostí.

Odhadem ceny nemovitosti nabídka služeb nekončí

Potřebujete prodat nemovitost rychle? Máte možnost získat okamžitě až polovinu z ceny nemovitosti. Opět postačí odhad ceny nemovitosti, na základě něhož vám bude částka obratem vyplacena. Druhou polovinu obdržíte po uskutečněném prodeji. Cílem realitní společnosti je prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu, nejedná se o žádný výkup. Po celou dobu zůstáváte jejím vlastníkem. Nemovitost je zpravidla prodána do 40 dnů. Příjemnou zprávou je, že provizi za služby realitní kanceláře platí kupující. Další možností při koupi i prodeji je získání bonusových služeb v hodnotě až 20 000 Kč zdarma. Ty zahrnují propagaci inzerátu na hlavních realitních portálech na předních pozicích, profesionální fotografie, úschovu kupní ceny, prověření zájemců o koupi v registrech a odbornou asistenci při předání.

Komentáře

Komentáře