Rezidenční objekty jsou lukrativní formou bydlení

Realitní trh nabízí široké spektrum nemovitostí. Jak se ukazuje, hlad po nových bytech neklesá, s vidinou stagnace rostoucích cen realit bude opět růst. Kde je nejvhodnější lokalita k bydlení a v jakém typu nemovitosti?

Lákavé nové byty – Praha

Domy za Prahou? Kdysi atraktivní vidina útěku z velkoměsta do vlastního hájemství bez blízkosti sousedů. Jenže stále komplikovanější doprava do metropole a následně z ní činí z kdysi lákavých destinací nezajímavá místa. Lidé si už raději dopřávají bydlení, kde jsou novostavby – Praha. Nejde tedy o staré panelové zástavby, developerské projekty – Praha v rezidenční podobě představují noblesní bydlení. Mnoho z nich realizuje Metrostav Development, který mimochodem získal za projekt Palmovka Open Park první místo v soutěži Best of Realty 2018. Právě pod hlavičkou této firmy stojí po Praze řada atraktivních rezidenčních míst, kde najdete jiný svět, než jaký znáte v ruchu velkoměsta. A to můžete být přitom v centru.

Nové byty Na Vackově

Středobod Prahy, jako je Staré či Nové Město, patří přece jen mezi finančně náročnější lokality. Ovšem odlehlé části metropole, které bývaly dříve vesnicemi, také nelákají. Jednak je zatěžuje již zmíněná doprava, kdy tudy proudí kolony aut z okolí Prahy, a také je to do centra přece jen minimálně 20 minut. Proto se lukrativní lokalitou stal Žižkov. Poloha nedaleko Vinohrad, která má prostor právě pro nové developerské realizace. Jím je i projekt Na Vackově. Hned pět objektů, které se rozprostírají u ulice Malešická. Své zázemí můžete najít ve více jak třech stovkách bytů či ateliérů, dispozičně od 1+kk do 5+kk. Rovněž si zde lze pořídit několik nebytových prostor. Síť developerských projektů navazuje na už realizované objekty u ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Právě Vackov v oblasti horního Žižkova představuje klidnou a útulnou část Prahy, obklopenou zelení, ačkoli se jedná o rezidenční projekt v centru města. Ruch z metropole se ale za dveře tohoto efektivně řešeného projektu nedostane.

Komentáře

Komentáře