Pořiďte si před létem vlastní prodejní stánek

Obliba různých rukodělných produktů stoupá. Ať již jde o upomínkové a dekorační předměty, hračky, domácí potraviny a nápoje, i třeba výpěstky ze zahrádky. Lidé milují „hand made“ i „made in Czech“. Pokud tyto výrobky prodáváte, ideální je mít vlastní prodejní stánek.

Pořiďte si před létem vlastní prodejní stánek
Prodejní stánek

S vlastním prodejním stánkem vás nezaskočí žádná nenadálá nabídka účastnit se některé prodejní události. A v létě jich bývá požehnaně. Akce se konají na různých zámcích, u památek, trhy bývají ve velkých i v malých městech. Do toho se pořádá řada malých akcí podporující soužití v obcích i v městských čtvrtích. Tam všude můžete postavit svůj prodejní stánek a nabízet své produkty. Mnoho těchto akcí je připraveno tak, aby vám prostor na prodej zapůjčili a pronájem nebývá příliš drahý. Přitom ani vlastní skládací stánek není vůbec drahý a sortiment na trhu se umí skvěle přizpůsobit vašim potřebám.

Ideální prodejní stánky jsou nůžkové stany

Nůžkový stan se stal klasikou všech prodejních akcí. Jednoduše se převáží díky své skladnosti i nízké hmotnosti. Chytrá konstrukce přitom odolává i v silnějším větru a není zapotřebí se obávat nestability stánků. Ty jsou testovány a obstály i při nepříznivém počasí. Firma Mutton, která tyto stany prodává, navíc dodává i potřebné náhradní díly ke stanům. Takže ani poškození stanu nevede k tomu, že musíte pořizovat nový. Stačí si nechat poslat náhradní díl a stan vám může po mnoho let sloužit dál.

Další výhody nůžkových stanů

Nůžkové stany lze používat jako reklamní stánek i prodejní stánek. Hodí se pro propagaci služeb i prodej zboží, ať již jste firma, živnostník, nebo nabízíte pouze čas od času přebytky ze své zahrádky. Stany se dají pořídit v několika velikostech od 2×2 m až po 3×6 m. Lze je rovněž navzájem propojovat do ještě větších celků, takže pod nimi uspořádáte i velkou promo akci pro klienty. Stany se nabízí v několika barvách a dají se tak přizpůsobit corporate identity vaší firmy či brandu. Lze je používat s bočními textilními panely, ale i bez nich, pouze s nepromokavou střechou. Obojí lze potisknout logem či reklamou. Nikdy k jejich montáži nepotřebujete montážní tým. Stany postavíte snadno, ty menší i v jedné osobě.

Komentáře

Komentáře